Handel i magazyn

Handel i magazyn

Kompleksowy program do obsługi zamówień i magazynu

  • Zamówienia i zlecenia
  • EDI – dedykowany moduł w enova365
Moduł Handel od enova365 wspiera prowadzenie działalności handlowej przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów. Podstawowe funkcje systemu pozwalają na tworzenie dokumentów, zarządzaniem towarami i cenami oraz przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach. Dodatkowo, moduł zintegrowany jest z Ewidencją Środków Pieniężnych, uzupełniając funkcjonalność o rozliczenia z kontrahentami oraz księgową Ewidencją Dokumentów i Rejestrem VAT.

Sprawdź, co zyska Twoja firma
dzięki wdrożeniu enova365

monitorowanie zamówień dla produkcji
łatwe tworzenie zestawień analitycznych
aktualne stany magazynowe
automatyzację czynności powtarzalnych
integrację z systemami zewnętrznymi
wsparcie obsługi e-commerce

Korzyści

Obsługa magazynu

ERP dla handlu pozwala na dostosowanie procesów wydań i przyjęć magazynowych do potrzeb organizacji oraz ułatwia dokładną analizę rozchodów towarów. W jednym miejscu zgromadzone są wszystkie informacje o towarach: data przyjęcia, stan magazynowy, data wydania, itp. Dzięki opcji Multi, możesz analizować procesy handlowe z poziomu urządzeń mobilnych.

Pulpit kontrahenta

Z enova365 proces rejestracji i zamówienia od odbiorców jest zautomatyzowany i skrócony. Twoi kontrahenci zyskają dostęp do swojego Pulpitu, w którym będą mogli śledzić swoje poprzednie i aktualne zamówienia oraz faktury. Poprzez Pulpit możesz udostępnić dedykowane oferty, cenniki czy stany magazynowe.

Sprzedaż

enova365 pozwala na skorzystanie z gotowych dokumentów sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji. Twoi handlowcy nawet w delegacji będą mogli generować potrzebne dokumenty.

Raporty i zestawienia

Niezależnie od branży, w której działa Twoje przedsiębiorstwo, korzystasz z wielu raportów i zestawień. enova365 daje Ci możliwość tworzenia ich zgodnie ze specyfiką Twojej firmy. Oprogramowanie pozwala także na dowolne definiowanie kolorystyki np. stan magazynowy poniżej 10 sztuk może pojawiać się na liście w kolorze czerwonym.

Zakupy

Zakup unijny, odwrócony VAT czy faktura zaliczkowa? Moduł Handel jest gotowy na różne rodzaje transakcji. Tworzenie przyjęć magazynowych i rejestrowanie kosztów jest szybkie i łatwe.

Zamówienia i zlecenia

Twoja firma może automatycznie rejestrować zamówienia składane poprzez sklep internetowy oraz narzędzia zewnętrzne obsługujące EDI.

EDI – dedykowany moduł w enova365

to system elektronicznej wymiany dokumentów pomiędzy firmami lub instytucjami. Dokument w postaci pliku o ustandaryzowanej strukturze, generowany jest przez jedną firmę, a importowany przez drugą. Obie firmy mogą się przy tym posługiwać zupełnie różnymi systemami informatycznymi.