Business Intelligence, Business Intelligence

Business Intelligence

Wiedza dla każdego – nie tylko dla analityków

enova365 daje możliwość stworzenia własnych KPI. Służy do tego prosty i intuicyjny edytor.

BI pomoże Twojej firmie w skutecznym podejmowaniu decyzji biznesowych. Obszar jest pomocny także w szybkim sprawdzeniu statusów realizowanych w firmie procesów. Wszystko dzięki klarownym wskaźnikom, które można samodzielnie tworzyć. Moduł BI pomaga w tworzeniu raportów w dowolnej formie: wskaźnika, tabeli czy wykresu.

Sprawdź, co zyska Twoja firma
dzięki wdrożeniu enova365

nieograniczony dostęp do danych
możliwość wglądu do raportów w dowolnej chwili
podgląd wyników w czasie rzeczywistym
analizy i wskaźniki dostosowane do potrzeb

W czym jeszcze może pomóc Twojej firmie enova365?

Sprawdzanie KPI zawsze pod ręką

enova365 dostępna jest nie tylko w trybie okienkowym, ale także na tabletach i urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu, pracownicy mają łatwy wgląd w raporty.

Raporty

Dzięki prostej nawigacji można wygenerować raport z konkretnymi KPI. W zależności od potrzeby zestawienie może być przedstawione w formie wskaźnika, tabeli, ale także w formie graficznej.

Twoja firma korzysta w wielu źródeł danych? BI jest na to przygotowany

BI jest otwarty na integrację, dzięki temu możesz w jednym miejscu analizować dane pochodzące z różnych źródeł. Możesz także uzyskać tylko szczegółowe dane np. dotyczące obrotu konkretnego handlowca w określonym regionie. Wszystko, czego potrzebujesz możesz mieć w jednym miejscu i korzystać w dowolnym momencie.

Widoki SQL

Widoki baz danych SQL, tworzą domeny, które służą do generowania raportów. Tworzenie domen nie wymaga wiedzy programistycznej, jest proste i intuicyjne. Dzięki temu masz możliwość odczytywania stworzonych raportów w MS Excel. Dostęp do zewnętrznych narzędzi pozwala na wizualizacje danych w preferowanym rozwiązaniu analitycznym np. Power BI. Business Intelligence jest dostępny we wszystkich podstawowych obszarach enova365. Możesz wybrać CRM czy księgowość, gdzie wyświetlane będą pożądane dane i wskaźniki.

Praktyczne wskaźniki

BI pozwala na dowolne definiowanie wskaźników efektywności (KPI), które umożliwiają szybkie i łatwe monitorowanie postępu pracy w Twojej firmie. Z jednej strony możesz na bieżąco analizować czy postawione cele są realizowane, na jakim etapie jest dany handlowiec lub jaki jest stan nadgodzin pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Z drugiej strony wskaźniki mogą odnosić się do kwestii finansowych np. porównywania wartości sprzedaży w czasie.

W jakich obszarach przyda się BI?

  • zamówienia,
  • stany magazynowe,
  • należności i zobowiązania,
  • projekty.